2017-01-17

Kolejne efekty polsko-chińskiej współpracy

W kwietniu ubiegłego roku grupa studentów z Chin oraz z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przyjechała do Włók, aby dokonać inwentaryzacji zasobów sołectwa pod kątem architektury krajobrazu. Jednym z zadań studentów było opracowanie koncepcji zagospodarowania Gnejsów we Włókach.

W ramach współpracy gminy z Uniwersytetem Przyrodniczym przygotowano wystawę, która ukazuje innowacyjne pomysły studentów na zagospodarowanie tego terenu.

Prace można obejrzeć w holu Centrum Dydaktyczno-Naukowego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przy pl. Grunwaldzkim 24A.

Pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować studentom i ich opiekunom pod kierownictwem dr hab. inż. arch. Ireny Niedźwieckiej-Filipak za poświęcony czas, zaangażowanie i kreatywność. Wierzymy, że już wkrótce przynajmniej część założeń zostanie wdrożona w życie i przyczyni się do uatrakcyjnienia tego wyjątkowego miejsca.

Kolejne efekty polsko-chińskiej współpracy