Nowe oświetlenie uliczne na terenie gminy

2016-12-21

Nowe oświetlenie uliczne na terenie gminy

Przy drodze powiatowej na odcinku Tuszyn - Kiełczyn oraz w Piławie Dolnej przy ul. Głównej zostały dobudowane nowe punkty świetlne. Zadanie zrealizowano w ramach umowy serwisowej zawartej pomiędzy gminą Dzierżoniów a Tauron Dystrybucja Oddział w Wałbrzychu.

Na realizację czekają kolejne tego typu inwestycje, m.in. w Kołaczowie - obejmujące wykonanie doświetlenia przystanków autobusowych oraz skrzyżowania drogi powiatowej z drogą wojewódzką.

Planowana jest również budowa oświetlenia ulicznego na ul. Wierzbowej / ul. Głównej i w części ul. Błotnistej w Piławie Dolnej.

Nowe oświetlenie uliczne na terenie gminyNowe oświetlenie uliczne na terenie gminyNowe oświetlenie uliczne na terenie gminyNowe oświetlenie uliczne na terenie gminy