Spotkanie z Mikołajem w Piławie Dolnej

2016-12-14

Spotkanie z Mikołajem w Piławie Dolnej

Dnia 4 grudnia o godzinie 16:00 na sali gimnastycznej w szkole podstawowej w Piławie Dolnej odbyło się spotkanie dzieci ze Świętym Mikołajem. Akcja ta była podejmowana po raz kolejny z myślą o dzieciach i młodzieży z naszego sołectwa.

Środki przeznaczone na organizację tego przedsięwzięcia pochodziły ze środków Funduszu Sołeckiego oraz darowizny pieniężnej złożonej przez sponsorów z Piławy Dolnej, którzy bardzo chętnie wspierają takie inicjatywy.

Spotkanie mikołajkowe zaczęło się od wspólnych zabaw przy muzyce, między którymi był czas na słodki poczęstunek. Najmłodsi mieszkańcy wsi i ich rodzice, a także dziadkowie przybyli na nie bardzo licznie i bawili się tak wspaniale, że w nagrodę za to Święty Mikołaj rozdał wszystkim dzieciom paczki ze słodkościami.

Wszyscy byli zachwyceni zabawami i wizytą Świętego. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się również w tak licznym gronie. Serdeczne dziękuję tym wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Mikołajek w naszej miejscowości.

Elżbieta Sak-Rosolik