Dolnośląskie szkoły zmierzą się w finałowym turnieju unihokeja

2016-12-06

Dolnośląskie szkoły zmierzą się w finałowym turnieju unihokeja

Już w najbliższy piątek 9 grudnia o 9:00 w hali sportowej OSiR w Dzierżoniowie odbędzie się finałowy turniej unihokeja szkół podstawowych. Zawody stanowią podsumowanie tegorocznej edycji projektu "Unihokej - uczy, bawi i wychowuje 2016" na Dolnym Śląsku.

W ramach turnieju rywalizować będą reprezentacje szkół podstawowych z Ostroszowic, Piławy Dolnej, Dzierżoniowa, Krzeszowa i Wrocławia.

Organizatorami wydarzenia są: Polski Związek Unihokeja w Gdańsku, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, gmina Dzierżoniów, miasto Dzierżoniów, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej oraz Wrocławski Komitet Organizacyjny - Światowe Igrzyska Sportowe 2017 Spółka z o.o. (organizator 10. Światowych Igrzysk Sportowych - The World Games 2017, które zagoszczą we Wrocławiu w dniach 20 - 30 lipca 2017 roku).

Serdecznie zapraszamy!

Impreza współfinansowana ze środków gminy Dzierżoniów oraz miasta Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015 - 2020.