2016-11-30

Paczka dla Reksia - zbiórka karmy dla zwierząt

To, że w Dzierżoniowie w Alei Bajkowych Gwiazd zamieszkał w tym roku Reksio, wie chyba każde mieszkające tu dziecko. On też lubi dostawać paczki od Mikołaja, jak my. Ale nasz Reksio ma wielu czworonożnych przyjaciół w schronisku Azyl, gdzie renifery Świętego chyba boją się zawitać. Możemy go w tym wyręczyć i przyłączyć się do zbiórki karmy dla zwierząt, która odbędzie się 7 grudnia.

Nakarm naszego Reksia i jego czworonożnych braci. Przynieś karmę dla zwierząt do Alei Bajkowych Gwiazd. Między godz. 15:00 i 17:00 będzie tam czekał na darczyńców Reksio we własnej osobie w towarzystwie Świętego Mikołaja. Będzie okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć. Na każde dziecko, które wspomoże podopiecznych Azylu, czeka słodka niespodzianka. Zebrana karma trafi jeszcze tego samego dnia do czworonogów w schronisku.

Organizatorem akcji jest miasto Dzierżoniów.

UM Dzierżoniów

Paczka dla Reksia - zbiórka karmy dla zwierząt