2007-02-02

Wybory do Izby Rolniczej

W najbliższą niedzielę, 4 lutego mieszkańcy gminy Dzierżoniów będą głosowali na swoich kandydatów do Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej. Wybory odbędą się w pok. nr 7 urzędu gminy przy ul. Szkolnej 14 w Dzierżoniowie, potrwają od godziny 8.00 do 18.00, a wystartują w nich:

1. Ryszard Bednarz z Uciechowa
  2. Aleksander Galik z Ostroszowic
  3. Waldemar Łuciów z Ostroszowic
  4. Grzegorz Najdek z Piławy Dolnej

Izby rolnicze są formą samorządu z długą tradycją. Dbają o interesy producentów rolnych, a ich znaczenie ciągle rośnie. 29 listopada 2006 roku Krajowa Rada Izb Rolniczych obchodziła swoje dziesięciolecie oraz studziesięciolecie powstania pierwszych struktur samorządu rolniczego na ziemiach polskich.

Bliższych informacji o wyborach do Dolnośląskiej Izby Rolniczej przeprowadzanych w gminie Dzierżoniów udziela referentka Anna Hoffmann pod numerem telefonu (74) 831-54-66.