Strona główna

Uczennice z Ostroszowic czwartą drużyną na Dolnym Śląsku

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2016-10-26

Uczennice z Ostroszowic czwartą drużyną na Dolnym Śląsku

aktualności Gmina Dzierżoniów

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 24 października 2016r. we Wrocławiu rozegrany został finał Dolnego Śląska w unihokeju dziewcząt. W zawodach wzięło udział osiem najlepszych szkół podstawowych ze strefy legnickiej, wałbrzyskiej, zielonogórskiej i wrocławskiej.

Gminę Dzierżoniów i powiat dzierżoniowski reprezentowały uczennice Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ostroszowicach: Anna Radziewicz, Natalia Skupska, Adrianna Przygodzka, Magdalena Połcik, Iga Kostan, Wiktoria Gajda, Natalia Gołdyn i Karolina Biskup. Opiekunem drużyny był Krzysztof Twardak.

Po zaciętej walce młode zawodniczki z Ostroszowic uplasowały się tuż za podium. To mimo wszystko wielki sukces - reprezentacja SP w Ostroszowicach znalazła się w zaszczytnym gronie czterech najlepszych drużyn w całym województwie. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Organizatorem finału był Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk" we Wrocławiu. Klasyfikacja końcowa zawodów:

  1. Szkoła Podstawowa w Chobieni
  2. Szkoła Podstawowa w Imbramowicach
  3. Szkoła Podstawowa w Lubawce
  4. Szkoła Podstawowa w Ostroszowicach
  5. Szkoła Podstawowa w Mysłakowicach
  6. Szkoła Podstawowa w Dobroszycach
  7. Szkoła Podstawowa w Chocianowie
  8. Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu

Uczennice z Ostroszowic czwartą drużyną na Dolnym ŚląskuUczennice z Ostroszowic czwartą drużyną na Dolnym ŚląskuUczennice z Ostroszowic czwartą drużyną na Dolnym ŚląskuUczennice z Ostroszowic czwartą drużyną na Dolnym ŚląskuUczennice z Ostroszowic czwartą drużyną na Dolnym ŚląskuUczennice z Ostroszowic czwartą drużyną na Dolnym Śląsku
powrót do poprzedniej strony