Strona główna

Uczniowie z Piławy Dolnej mistrzem strefy wałbrzyskiej w unihokeju

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2016-10-25

Uczniowie z Piławy Dolnej mistrzem strefy wałbrzyskiej w unihokeju

aktualności Gmina Dzierżoniów

Stawką finału strefy wałbrzyskiej w unihokeju, który odbył się 20 października w Szkole Podstawowej w Piławie Dolnej, był awans dwóch pierwszych drużyn do finału dolnośląskiego.

Po zaciętej sportowej rywalizacji mistrzem strefy wałbrzyskiej została reprezentacja Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej (skład: Mikołaj Stodolica, Kuba Frygies, Dawid Graczyk, Wojciech Aniołczyk, Michał Turek, Miłosz Turek, Mateusz Nowak, Kewin Drzewiecki, Damian Wilczewski, Aleksander Wasylik i Kamil Kasztelan). Na drugim miejscu uplasowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach. Obie drużyny pojadą na mistrzostwa Dolnego Śląska, które odbędą się 25 października we Wrocławiu.

Na ostatnim miejscu podium stanęli reprezentanci Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ostroszowicach w składzie: Jakub Rosiak, Krystian Wojciechowski, Szymon Klepacki, Jakub Błażkiewicz, Michał Iwaniuk i Wojciech Skupień. IV miejsce przypadło natomiast Szkole Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Strzelcach.

Uroczystej dekoracji zawodników dokonali Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Piławie Dolnej Małgorzata Siwiec.

Organizatorem finału strefy były SP w Piławie Dolnej oraz Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk" we Wrocławiu.

Uczniowie z Piławy Dolnej mistrzem strefy wałbrzyskiej w unihokejuUczniowie z Piławy Dolnej mistrzem strefy wałbrzyskiej w unihokejuUczniowie z Piławy Dolnej mistrzem strefy wałbrzyskiej w unihokejuUczniowie z Piławy Dolnej mistrzem strefy wałbrzyskiej w unihokejuUczniowie z Piławy Dolnej mistrzem strefy wałbrzyskiej w unihokejuUczniowie z Piławy Dolnej mistrzem strefy wałbrzyskiej w unihokejuUczniowie z Piławy Dolnej mistrzem strefy wałbrzyskiej w unihokeju
powrót do poprzedniej strony