Strona główna

Ostroszowice i Piława Dolna na podium

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2016-10-20

Ostroszowice i Piława Dolna na podium

aktualności Gmina Dzierżoniów

Za nami finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju. Zawody odbyły się 19 października 2016 r. w Imbramowicach. Stawką meczu był awans dwóch pierwszych drużyn do finału dolnośląskiego.

Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach. Na drugim miejscu podium uplasowała się reprezentacja Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ostroszowicach, a III miejsce przypadło uczniom Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej.

Dzięki osiągniętemu wynikowi drużyna z SP w Ostroszowicach będzie reprezentować naszą gminę i powiat na mistrzostwach Dolnego Śląska, które odbędą się 24 października br. we Wrocławiu.

Szkołę Podstawową im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej reprezentowały: Aleksandra Kozobucka, Gabriela Czak, Zuzanna Złotnicka, Aleksandra Nowak, Małgorzata Zagórska, Kamila Pawlaczek, Karolina Turowska i Klaudia Ostrowska.

Na mistrzostwa Dolnego Śląska pojadą reprezentantki SP w Ostroszowicach: Anna Radziewicz, Natalia Skupska, Adrianna Przygodzka, Magdalena Połcik, Iga Kostan, Wiktoria Gajda, Natalia Gołdyn, Maja Kostyła i Karolina Biskup.

Ostroszowice i Piława Dolna na podiumOstroszowice i Piława Dolna na podiumOstroszowice i Piława Dolna na podiumOstroszowice i Piława Dolna na podiumOstroszowice i Piława Dolna na podium
powrót do poprzedniej strony