2007-02-02

Finał konkursu

Zakończyły się konkurs dla mieszkańców gminy Dzierżoniów tradycyjnie ozdabiających swoje posesje świątecznymi lampkami. Specjalna komisja wskazała „Najpiękniejsze świąteczne bożonarodzeniowe oświetlenie budynków, posesji w 2006 roku”.

Do konkursu przystąpiło 16 właścicieli nieruchomości z terenu gminy Dzierżoniów Komisja (w składzie: Grzegorz Domagała, Elżbieta Ogrodnik, Ewa Żuchowska-Toboła, Adam Jan Mak, Grzegorz Powązka) brała pod uwagę przede wszystkim pomysłowość oraz jakość wykonania oświetlenia. W konkursie zwyciężyli Iwona i Roman Kasztelan – Piława Dolna, ul. Bielawska 24. Drugie miejsce zajął Wiesław Górecki - Ostroszowice, ul. Stawowa 7 B, a na trzecim znaleźli się Danuta Królikowska – Dobrocin, ul. Kościuszki 15 A oraz Bogdan Fita – Piława Dolna, ul. Bielawska 10.