Trwają wizytacje sołectw w gminie Dzierżoniów

2008-02-06

Trwają wizytacje sołectw w gminie Dzierżoniów

W dniu 11 stycznia 2008r na naradzie sołtysów ustalony został harmonogram wizytacji poszczególnych sołectw. Spotkania miały już miejsce w: Dobrocinie, Byszowie, Jodłowniku, Ostroszowicach, Uciechowie, Kołaczowie, Jędrzejowicach oraz Książnicy.

Wyjazdy w teren skończą się do 20 lutego. Celem wizytacji jest zapoznanie się z potrzebami mieszkańców, problemami poszczególnych sołectw oraz sposobami ich rozwiązywania. Określane jest także zapotrzebowania na kruszywo kamienne w celu utwardzenia dróg na terenie poszczególnych sołectw oraz zapotrzebowania na dodatkowe punkty świetlne w miejscach szczególnie niebezpiecznych, dotychczas nieoświetlonych. Dokonywany jest również przegląd rowów melioracyjnych i drzew stanowiących zagrożenie i wymagających przeprowadzenia cięć pielęgnacyjnych lub wycinki.