Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejsze świąteczne oświetlenie

2008-02-04

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejsze świąteczne oświetlenie

W czwartek 31 stycznia 2008r. w Sali Wiejskiej w Mościsku, miała miejsce XVIII Sesja Rady Gminy Dzierżoniów. Podczas sesji nastąpiło rozstrzygnięcie gminnego konkursu na „Najpiękniejsze świąteczne Bożonarodzeniowe oświetlenie budynków i posesji w 2007 roku” .

Kapituła Komisji Konkursowa rozstrzygnęła 8 stycznia 2008 Gminny Konkurs na „Najpiękniejsze świąteczne bożonarodzeniowe oświetlenie budynków i posesji w 2007 roku” . W szranki stanęło 15 uczestników. I miejsce zajęły Cecylia Białousow i Wioleta Dysiewicz z Mościska, II miejsce przypadło Mariannie Dawidziak z Dobrocina a dwa trzecie miejsca zostały przyznane Zofii i Wiesławowi Góreckim z Ostroszowic oraz Iwonie i Romanowi Kasztelan z Piławy Dolnej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wkład pracy oraz wykazanie inwencji twórczej i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu. Zwycięzcy otrzymają nagrody w postaci kurtyny świetlnej i wężów świetlnych. Pozostali uczestnicy otrzymali w wyróżnienia i 10 metrowe nitki świetlne.