Strona główna

Pasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w Jodłowniku

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2016-09-20

Pasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w Jodłowniku

aktualności Gmina Dzierżoniów

Za nami finałowy wyścig w ramach III Pucharu Centrum TMT Strefy MTB Sudety. Zawody Jodłownik MTB Finals 2016 odbyły się w sobotę 17 września w Jodłowniku.

Uczestnicy mieli do wyboru dwa dystanse: mini o długości 24,7 km oraz mega - długość 47,4 km. Do mety dojechało 182 zawodników.

W programie imprezy, oprócz głównych wyścigów, było także wiele atrakcji - konkursy, zawody rowerowe dla dzieci i wyścig rodzinny.

Jodłownik MTB Finals 2016 był ostatnim etapem III Pucharu Strefy MTB Sudety.

Wszystkie sześć etapów Pucharu rozgrywanych na obszarach Gór Sowich i Suchych (Głuszyca, Walim, Bielawa, Pieszyce, Srebrna Góra i Jodłownik) pełne było pozytywnych emocji i sportowej rywalizacji. Kilkuset zawodników zmagało się na zróżnicowanych, dobrze zorganizowanych trasach w pięknych okolicznościach przyrody.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do sukcesu imprezy. Byli wśród nich: sołectwo Jodłownik, Strefa MTB Sudety z Ireneuszem Rogalskim na czele, radna Rady Gminy Dzierżoniów Agnieszka Ożga, pracownicy Urzędu Gminy Dzierżoniów i Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta, Roman Skowroński, Piotr Kunigowski, LKS ATOM Dzierżoniów oraz dyrektor Aresztu Śledczego w Dzierżoniowie ppłk Ireneusz Placety.

Serdeczne podziękowania kierujemy także do sponsorów, którzy ufundowali atrakcyjne nagrody dla uczestników wyścigu.

Wyniki zawodów dostępne są pod linkiem: http://wyniki.datasport.pl/results1951/

Zapraszamy również do obejrzenia relacji przygotowanych przez portal www.jodlowiczanie.eu: www.jodlowniczanie.eu/index.php/82-final-strefy-mtb-za-nami oraz Telewizję Sudecką: www.tvsudecka.pl/wiadomosci/61693,final-strefy-mtb-w-jodlowniku

Pasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w JodłownikuPasjonaci kolarstwa górskiego ścigali się w Jodłowniku
powrót do poprzedniej strony