Rusza przebudowa ul. Kilińskiego w Dzierżoniowie

2016-09-20

Rusza przebudowa ul. Kilińskiego w Dzierżoniowie

Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych Urzędu Miasta w Dzierżoniowie zawiadamia, że w związku z rozpoczęciem robót budowlanych dotyczących przebudowy ul. Kilińskiego na odcinku mostu nad rzeką Piława do torów kolejowych, w dniu 21.09.2016 r. zostanie wprowadzony I etap czasowej organizacji ruchu.

Oznakowanie Etapu I polega na zamknięciu lewego chodnika (patrząc w stronę Wałbrzycha) wraz ze zwężeniem jezdni po stronie lewej, co pozwoli wykonać nowy ciąg pieszy oraz wymienić krawężniki na całej długości przebudowy. W ramach tego etapu przewiduje się nieznaczne utrudnienia dla pieszych (całość ruchu pieszego odbywać się będzie po stronie prawej). Mogą również występować utrudnienia dla pojazdów, dla których zawęzi się jezdnię z 9,0 do 7,0 m. Na czas obowiązywania przedmiotowego oznakowania ruch pojazdów będzie odbywał się w dwóch kierunkach.

O zakończeniu obowiązywania I Etapu i wprowadzeniu kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych poinformuje odrębną korespondencją.

W przypadku jakichkolwiek uwag lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z kierownikiem budowy Jarosławem Figielem pod numerem tel. 784 625 823.

Równocześnie zawiadamiamy, że ze strony Urzędu Miasta w Dzierżoniowie informacji udzielają: Jarosław Szarek (tel.: 74 645 08 81) i Lucyna Rusek (tel.: 74 645 08 80) - pracownicy Wydziału Inwestycji.

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu.