Dobrocińskie Przełaje już 15 września

2016-09-09

Dobrocińskie Przełaje już 15 września

Serdecznie zapraszamy na "Dobrocińskie Przełaje", czyli Jesienne Biegi Przełajowe Strefy VI. Zawody odbędą się w czwartek 15 września na boisku w Dobrocinie.

Pierwszy bieg zaplanowano na godz. 11:00, a przyjazd drużyn na godz. 10:30. Swój udział mogą zgłaszać zawodnicy z powiatów: świdnickiego, wałbrzyskiego i dzierżoniowskiego. Najlepsi otrzymają nagrody honorowe i rzeczowe.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 12 września do godz. 14:00 pod numerem telefonu: 503 42 44 47.

Uczestnicy muszą posiadać dokument potwierdzający datę urodzenia i zamieszkania oraz aktualne badania lekarskie. Muszą też być ubezpieczeni od NNW i OC.

Organizatorami zawodów są: powiat dzierżoniowski, gmina Dzierżoniów i Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu, a współorganizatorami: Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów, Ludowy Klub Sportowy Dobrocin, Stowarzyszenie "Dobrocin - Wieś XXI Wieku" i sołectwo Dobrocin.

Dobrocińskie Przełaje już 15 wrześniaDobrocińskie Przełaje już 15 września