Zespół Katarzynki z Ostroszowic ma już 5 lat!

2016-08-22

Zespół Katarzynki z Ostroszowic ma już 5 lat!

20 sierpnia 2016 r. na Sali Bankietowej w Ostroszowicach Zespół Śpiewaczy Katarzynki obchodził jubileusz 5-lecia istnienia.

W uroczystości uczestniczyli: Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski, z-ca Wójta Jolanta Zarzeka, Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów Justyna Kaczorowska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ostroszowicach Urszula Zając, Ksiądz Kanonik Michał Jaremko, Sołtys Ostroszowic Krzysztof Krupiarz z Radą Sołecką oraz inni zaproszeni goście.

Z tej okazji zespół Katarzynki otrzymał z rąk wójta Marka Chmielewskiego podziękowania oraz gratulacje za wspaniałe 5 lat i życzenia dalszych sukcesów.

Urodzinowe spotkanie upłynęło w przyjemnej i wesołej atmosferze.

Zespół Katarzynki z Ostroszowic serdecznie dziękuje wszystkim gościom za uświetnienie naszego jubileuszu.

Kierownik Zespołu Stefania Czermińska

Zespół Katarzynki z Ostroszowic ma już 5 lat!Zespół Katarzynki z Ostroszowic ma już 5 lat!Zespół Katarzynki z Ostroszowic ma już 5 lat!Zespół Katarzynki z Ostroszowic ma już 5 lat!Zespół Katarzynki z Ostroszowic ma już 5 lat!Zespół Katarzynki z Ostroszowic ma już 5 lat!