Strona główna

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Dzierżoniów

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2024-01-29

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Dzierżoniów

aktualności Gmina Dzierżoniów

Imprezę licznie odwiedzili mieszkańcy naszej gminy oraz goście: poseł na Sejm RP Marek Chmielewski, pełniąca funkcję Wójta Gminy Dzierżoniów Jolanta Zarzeka, Sekretarz Gminy Ryszard Brzeski, radny Rady Powiatu Dzierżoniowskiego Krzysztof Twardak, radni Rady Gminy Dzierżoniów oraz sołtysi.

Tradycyjnie Gminny Sztab mieścił się w siedzibie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostroszowicach.

Podczas finału wystąpiły zespoły ludowe "Macieje" i "Borowianki", zatańczył zespół Zumby oraz uczniowie klasy drugiej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, a kolędy zagrała i zaśpiewała Hania Wajda z pierwszej klasy. Wystąpił także Chór Dziecięcy ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie. Wielką atrakcją była obecność strażaków z OSP Ostroszowice, którzy od lat niezmiennie wspierają akcję WOŚP.

Jak co roku ogromną popularnością cieszyły się licytacje, wśród nich m.in. voucher na zwiedzania sejmu i senatu oraz dzień w fotelu Wójta Gminy Dzierżoniów. Dodatkowo można było zakupić popcorn i watę cukrową na stoisku zorganizowanym przez Radę Rodziców naszej szkoły, ciasto i kawę oraz zakręcić kołem fortuny.

Dzięki pracy wolontariuszy z Włók, ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie oraz Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ostroszowicach oraz osobom, które uczestniczyły w Finale Gminnym w Ostroszowicach, zebrano kwotę 12 255 zł.

Dziękujemy z całego serca! Do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

powrót do poprzedniej strony