Strona główna

Droga łącząca Myśliszów i Ostroszowice zostanie wyremontowana

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2016-08-11

Droga łącząca Myśliszów i Ostroszowice zostanie wyremontowana

aktualności Gmina Dzierżoniów

W marcu gmina Dzierżoniów złożyła wniosek o przyznanie pomocy na zadanie pn. "Przebudowa drogi łączącej miejscowości Myśliszów - Ostroszowice". Decyzją Zarządu Województwa Dolnośląskiego nasza gmina znalazła się na liście projektów, które otrzymały dofinansowanie.

Zadanie inwestycyjne obejmie przebudowę drogi na odcinku około 3,5 km od Ostroszowic do Myśliszowa, w tym przebudowę drogi ul. Polnej przy gospodarstwie agroturystycznym "Wyspa Koni". W ramach inwestycji w Myśliszowie zostaną również wybudowane kanalizacja deszczowa i chodnik.

Całkowity (szacunkowy) koszt zadania to 3 793 734 zł, z czego kwota dofinansowania wynosi 2 378 911 zł.

Termin realizacji inwestycji planowany jest na lata 2018 - 2019.

Zadanie będzie realizowane w ramach operacji pn. "Budowa lub modernizacja dróg lokalnych", poddziałanie: "Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszeniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii" objętych PROW na lata 2014 - 2020.

Zdjęcia przedstawiają stan drogi przed remontem.

Droga łącząca Myśliszów i Ostroszowice zostanie wyremontowanaDroga łącząca Myśliszów i Ostroszowice zostanie wyremontowanaDroga łącząca Myśliszów i Ostroszowice zostanie wyremontowanaDroga łącząca Myśliszów i Ostroszowice zostanie wyremontowanaDroga łącząca Myśliszów i Ostroszowice zostanie wyremontowanaDroga łącząca Myśliszów i Ostroszowice zostanie wyremontowana
powrót do poprzedniej strony