Nowa nawierzchnia na Bławatnej w Uciechowie

2016-08-09

Nowa nawierzchnia na Bławatnej w Uciechowie

W piątek 5 sierpnia odbył się odbiór techniczny prac budowlanych prowadzonych na ul. Bławatnej w Uciechowie. Głównym celem inwestycji była poprawa warunków bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy użytkowników drogi.

W ramach przedsięwzięcia pn."Remont drogi nr 116941 D do drogi powiatowej nr 3012 D w Uciechowie integracyjnej z drogami wojewódzkimi 384 i 382" na odcinku 1,127 km wykonano nową nawierzchnię z mieszanek mineralno-bitumicznych.

Inwestycja została wykonana dzięki otrzymaniu środków finansowych z Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016 - 2019.

Nowa nawierzchnia na Bławatnej w UciechowieNowa nawierzchnia na Bławatnej w UciechowieNowa nawierzchnia na Bławatnej w UciechowieNowa nawierzchnia na Bławatnej w Uciechowie