Strona główna

To dopiero jest Kultura! Flash mob w Ostroszowicach zachwycił mieszkańców

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2016-07-22

To dopiero jest Kultura! Flash mob w Ostroszowicach zachwycił mieszkańców

aktualności Gmina Dzierżoniów

Pierwszy w historii Ostroszowic flash mob skierowany do przypadkowych przechodniów w centrum miejscowości udał się znakomicie. 15 lipca o godzinie 17:00 w centrum wsi przed Domem Kultury rozpoczęło się wydarzenie, które wpisuje się w kulturalny i artystyczny nurt Ostroszowic.

Przypadkowi przechodnie, klienci sklepu, sąsiedzi, kierowcy w swoich samochodach i motocyklach oraz młodzież na wycieczce rowerowej zatrzymywali się na chwilę, by podziwiać małych artystów, którzy wykorzystując wolną uliczną przestrzeń wykonywali wspaniały taniec.

Aktorka Wrocławskiego Teatru Pantomimy Izabela Cześniewicz przebywająca gościnnie na Wyspie Koni, nauczyła dzieci tego wspaniałego układu tanecznego.

Dziękujemy serdecznie za niebanalną kulturalną niespodziankę powstałą przy udziale Małgorzaty Zabuskiej, Bożeny i Aleksandry Nowak oraz Agnieszki Gębskiej.

Zadowolony obserwator stwierdził, że przynajmniej w każdy piątek powinien być taki pokaz!

Maria Kirkiewicz
Salonik Kobiet Ambitnych
przy bibliotece w Ostroszowicach

To dopiero jest Kultura! Flash mob w Ostroszowicach zachwycił mieszkańcówTo dopiero jest Kultura! Flash mob w Ostroszowicach zachwycił mieszkańcówTo dopiero jest Kultura! Flash mob w Ostroszowicach zachwycił mieszkańcówTo dopiero jest Kultura! Flash mob w Ostroszowicach zachwycił mieszkańcówTo dopiero jest Kultura! Flash mob w Ostroszowicach zachwycił mieszkańcówTo dopiero jest Kultura! Flash mob w Ostroszowicach zachwycił mieszkańcówTo dopiero jest Kultura! Flash mob w Ostroszowicach zachwycił mieszkańcówTo dopiero jest Kultura! Flash mob w Ostroszowicach zachwycił mieszkańcówTo dopiero jest Kultura! Flash mob w Ostroszowicach zachwycił mieszkańcówTo dopiero jest Kultura! Flash mob w Ostroszowicach zachwycił mieszkańcówTo dopiero jest Kultura! Flash mob w Ostroszowicach zachwycił mieszkańcówTo dopiero jest Kultura! Flash mob w Ostroszowicach zachwycił mieszkańców
powrót do poprzedniej strony