2016-07-11

Dalsza przebudowa Domku Myśliwskiego

Gmina Dzierżoniów przystąpiła do przebudowy Domku Myśliwskiego w Jodłowniku. W roku 2016 zostanie przebudowana druga część budynku, w której powstaną trzy ogólnodostępne sale wraz z zapleczem sanitarnym. Wymienione zostaną również instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne i gazowe.

Inwestycja jest kontynuacją projektu pn. "Przebudowa Domku Myśliwskiego w Jodłowniku w celu utworzenia bazy turystyki aktywnej", który realizowany był w roku 2011.

Gmina Dzierżoniów pozyskała na ten cel dofinansowanie w wysokości 30 000 zł w ramach konkursu "Odnowa Dolnośląskiej Wsi" w 2016 r. W dniu 4 lipca 2016 r. pomiędzy naszą gminą a Województwem Dolnośląskim została podpisana umowa o udzielenie pomocy finansowej.
Planowany termin zakończenia projektu to listopad 2016 r.

Dalsza przebudowa Domku MyśliwskiegoDalsza przebudowa Domku MyśliwskiegoDalsza przebudowa Domku MyśliwskiegoDalsza przebudowa Domku MyśliwskiegoDalsza przebudowa Domku Myśliwskiego