Nowy podjazd i miejsca postojowe pod OSP Tuszyn

2016-07-06

Nowy podjazd i miejsca postojowe pod OSP Tuszyn

Zakończono kolejny etap modernizacji remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuszynie. Tym razem, po wcześniejszym wykonaniu nowych ciągów komunikacyjnych oraz miejsc na pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów, wybudowano podjazd do garażu oraz miejsca postojowe.

Prace przebiegły sprawnie dzięki zaangażowaniu druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuszynie, którzy użyczyli sprzęt, przywieźli niezbędne materiały budowlane i wykonali prace ziemne.

Serdeczne podziękowania za pomoc kierujemy zwłaszcza do prezesa OSP Tuszyn Andrzeja Adamka oraz wiceprezesa Przemysława Podkówki.

Wartość inwestycji wyniosła 7 900 zł. Koszty te pokryto ze środków Funduszu Sołeckiego.

Nowy podjazd i miejsca postojowe pod OSP TuszynNowy podjazd i miejsca postojowe pod OSP TuszynNowy podjazd i miejsca postojowe pod OSP TuszynNowy podjazd i miejsca postojowe pod OSP Tuszyn