Wyjątkowa lekcja edukacji obywatelskiej

2016-06-14

Wyjątkowa lekcja edukacji obywatelskiej

Grupa uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku odwiedziła we wtorek 14 czerwca Urząd Gminy Dzierżoniów. Młodych mieszkańców po budynku oprowadziła Zastępca Wójta Jolanta Zarzeka.

Podczas swojej wizyty dzieci poznały strukturę organizacyjną urzędu, miały również okazję zobaczyć jak wygląda codzienna praca urzędników. Odwiedziły też gabinet Wójta Gminy Dzierżoniów i wzięły udział w comiesięcznej naradzie sołtysów.

Uczniowie wykazali się także dużą wiedzą - bezbłędnie rozpoznali przedstawione im symbole narodowe i gminne, takie jak godło, herb gminy i flaga.

Dziękujemy za te wyjątkowe odwiedziny naszym najmłodszym mieszkańcom oraz ich opiekunkom: Henryce Latacz, Agnieszce Kalwat i Marcie Siekierce.

Wyjątkowa lekcja edukacji obywatelskiejWyjątkowa lekcja edukacji obywatelskiejWyjątkowa lekcja edukacji obywatelskiejWyjątkowa lekcja edukacji obywatelskiejWyjątkowa lekcja edukacji obywatelskiej