31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2023-02-03

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Dzierżoniów już za nami. Tradycyjnie Gminny Sztab mieścił się w siedzibie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostroszowicach.

Finał imprezy zorganizowano w niedzielę 29 stycznia na sali w Ostroszowicach. Finałowy koncert uświetniły m. in. występy zespołów ludowych oraz uczniów ZSP w Ostroszowicach. W przerwach między występami licytowano gadżety WOŚP, kalendarze, książki oraz wiele innych przedmiotów przekazanych na ten szczytny cel.

Na walkę z sepsą i wyposażenie szpitali w nowoczesny sprzęt diagnostyczny udało się zebrać kwotę ponad 16 300 zł.

W pomoc zaangażowało się 19 wolontariuszy (z terenu Gminy Dzierżoniów i wolontariuszki z Bielawy) oraz wszyscy, którzy uczestniczyli w Finale Gminnym w Ostroszowicach.

Dziękujemy z całego serca! Do zobaczenia za rok !