2016-05-17

Kolejny jubileusz w naszej gminie !

W sobotę 14 maja swój jubileusz 10-lecia obchodził Chór Kameralny CON-MOTO. O jego założeniu i 10-letniej historii opowiedział kierownik Kazimierz Krawczyk. Wszystkich obecnych i byłych członków zespołu uhonorowano podziękowaniami i kwiatami.

Z życzeniami przybyły delegacje zaprzyjaźnionych zespołów: Katarzynki z Ostroszowic, Macieje z Ostroszowic, Siwy Włos i Górzanie z Piławy Górnej oraz zespół "A to heca" z Pszenna, któremu akompaniuje duet: Kazimierz Krawczyk na akordeonie i Jolanta Kotowicz na skrzypcach.

Do życzeń i słów podziękowań dołączyli się również zaproszeni goście: Marek Chmielewski - Wójt Gminy Dzierżoniów, Justyna Kaczorowska - dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów oraz Krzysztof Jas - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świdnicy.

Chór Kameralny CON-MOTO zachwycił gości swym dopracowanym minirecitalem, a tuż po nim swoje utwory zaprezentował zespół "A to heca". Na koniec występu zespoły wspólnie zaśpiewały jeden utwór przygotowany specjalnie na tę okoliczność. Gościnnie swoje wiersze zaprezentował również poeta z Piławy Górnej Krzysztof Urzędowski. Biesiadowanie zakończyło się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

Kolejny jubileusz w naszej gminie !Kolejny jubileusz w naszej gminie !Kolejny jubileusz w naszej gminie !Kolejny jubileusz w naszej gminie !Kolejny jubileusz w naszej gminie !Kolejny jubileusz w naszej gminie !Kolejny jubileusz w naszej gminie !Kolejny jubileusz w naszej gminie !Kolejny jubileusz w naszej gminie !Kolejny jubileusz w naszej gminie !Kolejny jubileusz w naszej gminie !