2016-05-11

CORD ma 10 lat

Męski Zespół Śpiewaczy "CORD" śpiewa dla nas już 10 lat! Uroczystość z okazji tego jubileuszu rozpoczęła się 7 maja 2016 r. w Piławie Dolnej mszą św. w intencji członków zespołu. Ks. Leszek Baranowski złożył jubilatom życzenia nieustannie dobrego zdrowia, wytrwałości, pracowitości i dalszych udanych występów.

Po mszy zaproszeni goście udali się do sali wiejskiej na dalszą część jubileuszu. O dziesięcioletniej historii zespołu opowiedział kierownik Józef Flis, a zaraz po tym wszyscy mogli uczestniczyć w minirecitalu.

Podziękowania i gratulacje zespołowi złożyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski, Radna Rady Gminy Dzierżoniów Elżbieta Sak, dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów Justyna Kaczorowska, a także delegacje zaprzyjaźnionych zespołów: POJANA z Piławy Dolnej oraz Siwy Włos i Górzanie z Piławy Górnej.

Jubileuszowa biesiada zakończyła się gromkim "sto lat", a życzeniom i gratulacjom nie było końca.

CORD ma 10 latCORD ma 10 latCORD ma 10 latCORD ma 10 latCORD ma 10 latCORD ma 10 lat