2016-04-06

Sylwia i Krzysztof Ostrowscy z tytułem Mistrza Wojewódzkiego AGROLIGI 2015

We wtorek 22 marca w Dolnośląskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkiego etapu konkursu AgroLiga 2015, którego organizatorami były Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Celem konkursu było wyłonienie Mistrzów i Wicemistrzów Wojewódzkich AGROLIGI 2015 w kategoriach: Rolnicy i Firmy z terenu województwa dolnośląskiego, którzy następnie będą reprezentowali region w drugim etapie konkursu na szczeblu krajowym.

Z radością informujemy, że tytuł Mistrza Wojewódzkiego AGROLIGI 2015 w kategorii "Rolnictwo" otrzymali Krzysztof i Sylwia Ostrowscy z Marianówka, którzy będą reprezentować województwo dolnośląskie na szczeblu krajowym.

Laureatom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Jednocześnie zachęcamy mieszkańców naszej gminy do aktywnego udziału w kolejnych edycjach poprzez upowszechnianie swoich osiągnięć, a tym samym promowaniu naszego regionu.

Źródło: http://www.umwd.dolnyslask.pl