Stół wielkanocny uczennic z Gimnazjum Gminnego najpiękniejszy

2016-03-21

Stół wielkanocny uczennic z Gimnazjum Gminnego najpiękniejszy

Już od wielu lat uczestnictwo w zmaganiach gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu dzierżoniowskiego w dekoracji świątecznych stołów należy do tradycji Gimnazjum Gminnego im. księdza Jana Melca w Dzierżoniowie.

W tegorocznej edycji Powiatowego Konkursu "Aranżacja stołów wielkanocnych", który odbył się 16 marca w internacie Zespołu Szkół nr 2 w Dzierżoniowie, wzięły udział uczennice Gimnazjum Gminnego - Marta Szpila i Eliza Horodyska. Jury konkursu oceniało m.in. estetykę stołu, pomysłowość i oryginalność w jego dekorowaniu oraz prawidłowy dobór zastawy stołowej i menu, a także wiedzę zespołu na temat tradycji i symboliki wielkanocnej.

Decyzją jury uczennicom Gimnazjum Gminnego przyznano I miejsce za stół "PASTELOVE ŚWIĘTA", który oddawał klimat nadchodzących radosnych świąt i spełniał wszystkie wymagania regulaminowe.

Uczennice do konkursu przygotowały Renata Idzik oraz Kinga Winnicka.

Gratulujemy!

Opracowała Renata Idzik

Stół wielkanocny uczennic z Gimnazjum Gminnego najpiękniejszyStół wielkanocny uczennic z Gimnazjum Gminnego najpiękniejszyStół wielkanocny uczennic z Gimnazjum Gminnego najpiękniejszy