Sprzedaż bezpośrednia produktów roln

2016-03-03

Sprzedaż bezpośrednia produktów rolno-spożywczych - szkolenie

Stowarzyszenie "Ślężanie - Lokalna Grupa Działania" zaprasza rolników, producentów lokalnych, osoby prowadzące agroturystykę oraz innych zainteresowanych z gmin: Dzierżoniów, Jordanów Śląski, Łagiewniki, Marcinowice, Mietków, Niemcza, Piława Górna i Sobótka na szkolenie z zakresu sprzedaży bezpośredniej produktów rolnych przetworzonych i nieprzetworzonych.

Spotkanie zorganizowane zostanie przy współpracy LGD Ślężanie z Dolnośląskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego i planowane jest na dzień 14 marca 2016r., w godzinach 12:00 - 15:00, w sali konferencyjnej ośrodka wypoczynkowego "Pielgrzym" przy ul. Słonecznej 20 w Sobótce.

W ramach spotkania omówione zostaną zmiany w przepisach prawnych dotyczących sprzedaży produktów z gospodarstw rolnych, w tym produktów pochodzenia zwierzęcego i produktów roślinnych. Szkolenie będzie okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy rolnikami.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się mailowo lub telefonicznie do biura LGD. Telefon: +48 71 31 62 171, e-mail: info@sleza.pl.