2016-02-17

Czar Par we Włókach

14 lutego w Sali Integracji Społecznej sołectwo Włóki zorganizowało "CZAR PAR", czyli kameralne spotkanie zawierające elementy zabawy i rozrywki, ale przede wszystkim ukazujące duchowe korzyści z życia we dwoje.

Adresatami tej nowej formy aktywności społecznej były małżeństwa, narzeczeństwa i osoby w związku. Spotkanie otworzył Marcin Pięt - sołtys wsi Włóki. Powitał zgromadzonych gości i przybliżył przybyłym cel tego niezwykłego wieczoru. Następnie pary zjadły kolację przygotowaną przez Stanisławę Wierzbicką i Małgorzatę Calów. Oprawą i prowadzeniem spotkania zajęli się natomiast Magdalena i Grzegorz Markulak.

Wieczór upłynął w niezwykłej atmosferze, a przybyłe pary na długo go zapamiętają.

Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują wszystkim osobom za pomoc w organizacji "Czaru Par".

Sołectwo Włóki

Czar Par we WłókachCzar Par we WłókachCzar Par we WłókachCzar Par we WłókachCzar Par we WłókachCzar Par we WłókachCzar Par we Włókach