2016-02-15

Ferie we Włókach

W Sali Integracji Społecznej we Włókach odbyła się kolejna edycja akcji "Bezpieczne ferie na wsi". W te wolne od nauki dni młodzi mieszkańcy Włók mogli uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach.

Dzieci wzięły udział między innymi w warsztatach plastyczno-ruchowych prowadzonych przez Lucynę Wereśniak-Bąk oraz w lekcjach tenisa stołowego, które prowadził Grzegorz Kościak - prezes II-ligowego klubu Salos Dzierżoniów.

Swoją obecnością zaszczycił nas także myśliwy Wiesław Kaszany - opowiedział on młodym mieszkańcom Włók o korzyściach, jakie daje otaczająca nas przyroda.

Dzięki wizycie policjantów z KPP w Dzierżoniowie dzieci poznały podstawowe zasady ruchu drogowego i zachowania się podczas kontaktu z obcymi osobami. Dowiedziały się również w jakich okolicznościach należy korzystać z numerów alarmowych oraz zobaczyły z bliska radiowóz policyjny.

Dziękujemy wszystkim osobom za pomoc w organizacji ferii. Zapraszamy za rok.

Sołectwo Włóki

Ferie we WłókachFerie we WłókachFerie we WłókachFerie we WłókachFerie we WłókachFerie we Włókach