Nabór kandydatów do robót publicznych

2016-01-28

Nabór kandydatów do robót publicznych

Gmina Dzierżoniów we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Dzierżoniowie organizuje w roku 2016 prace w ramach robót publicznych. O zatrudnienie mogą ubiegać się bezrobotni, którzy maja ustalony drugi profil pomocy.

Szczegółowe informacje odnośnie ustalonych profili można uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dzierżoniowie: Rynek 27, tel. 74 832 52 35.

Poszukiwani są pracownicy na stanowiska: robotnik gospodarczy, robotnik gospodarczy - brygadzista oraz kierowca, a także osoby posiadające doświadczenie w pracach budowlanych i melioracyjnych.

Osoby spełniające ustalone kryteria zachęcamy do składania podań o przyjęcie do pracy w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy w Dzierżoniowie, ul. Piastowska 1, w terminie do 29 lutego 2016r.

Dodatkowe informacje można uzyskać osobiście w Urzędzie Gminy lub pod numerem tel. 74 832 56 84.

/-/ Marek Chmielewski
Wójt Gminy Dzierżoniów