Halowy turniej samorządowców za nami

2016-01-11

Halowy turniej samorządowców za nami

Sześć drużyn stanęło do walki w tegorocznym Samorządowym Turnieju Piłki Nożnej. W sobotę 09 stycznia w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej zmierzyły się reprezentacje: gminy Bielawa, gminy Dzierżoniów, miasta Dzierżoniów, gminy Pieszyce, powiatu dzierżoniowskiego oraz Wodociągów i Kanalizacji w Dzierżoniowie.

Po zaciętej sportowej rywalizacji - podobnie jak w ubiegłym roku - zwycięstwo odniosła reprezentacja gminy Bielawa. Na II miejscu uplasowała się drużyna WiK Dzierżoniów, III miejsce zajęła z kolei reprezentacja gminy Dzierżoniów. Poza podium znaleźli się przedstawiciele: gminy Pieszyce (IV miejsce) oraz Dzierżoniowa i powiatu dzierżoniowskiego (V miejsce ex aequo).

Uczestnikom turnieju serdecznie dziękujemy za determinację i wolę walki. Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie za rok.