Wykonali najpiękniejsze szopki bożonarodzeniowe

2016-01-05

Wykonali najpiękniejsze szopki bożonarodzeniowe

Podczas sesji Rady Powiatu Dzierżoniowskiego 29 grudnia 2015 r. ogłoszono wyniki konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Miło nam poinformować, że w dwóch kategoriach najwyżej ocenione zostały prace uczniów placówek oświatowych z terenu gminy Dzierżoniów.

W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu dzierżoniowskiego. W sumie napłynęło 31 prac.

Spośród szopek przygotowanych przez uczniów klas I - III za najpiękniejszą uznano pracę uczennic Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku - Natalii Sałackiej i Pauliny Sałackiej. I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych zajął z kolei Krystian Moczulski z Gimnazjum Gminnego w Dzierżoniowie.

Laureaci konkursu zostali zaproszeni na sesję Rady Powiatu, na której otrzymali nagrody pieniężne. Pozostali uczestnicy w podziękowaniu za udział w konkursie odebrali płyty CD z kolędami.

Serdecznie gratulujemy !

Wykonali najpiękniejsze szopki bożonarodzenioweWykonali najpiękniejsze szopki bożonarodzeniowe