Modernizacja sali wiejskiej dzięki środkom z Funduszu Sołeckiego

2015-12-18

Modernizacja sali wiejskiej dzięki środkom z Funduszu Sołeckiego

Prawie 50 tys. zł - to środki, które w 2014 i 2015 roku przeznaczono na remont sali wiejskiej w Uciechowie. Już po raz kolejny w realizacji ważnej dla mieszkańców inwestycji pomogły pieniądze z Funduszu Sołeckiego.

W ubiegłym roku zakres prac obejmował: zakup materiałów budowlanych i elektrycznych, montaż sufitu podwieszanego, wymianę okładzin tynkarskich, montaż płyt dźwiękoszczelnych oraz montaż stolarki okiennej i drzwiowej.

W 2015 r. zakupiono kolejne materiały budowlane, wymieniono rynny i zamontowano poręcze. Pozwoliło to zakończyć remont elewacji zewnętrznej wraz ze schodami oraz wylać podłogę.

Prace przy modernizacji sali wykonane zostały przez pracowników zatrudnionych w ramach robót publicznych. Inwestycja nie udałaby się jednak bez zaangażowania mieszkańców Uciechowa i pomocy ze strony sołtys Elżbiety Filipek.