2015-12-16

Unihokej - uczy, bawi, wychowuje

11 grudnia w Chobieni odbył się Turniej Unihokeja Szkół Podstawowych, który był jednocześnie podsumowaniem projektu "Unihokej - uczy, bawi i wychowuje" w województwie dolnośląskim w roku 2015. W ramach uczestnictwa w projekcie Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej otrzymała sprzęt sportowy o wartości 2.500 zł.

Projekt "Unihokej - uczy, bawi i wychowuje" obejmował dodatkowe zajęcia sportowe z unihokeja dla dzieci w formie gier i zabaw, jak też rywalizację sportową z rówieśnikami z innych szkół. Współfinansowanie zapewniło Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Polski Związek Unihokeja.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Szkoła Podstawowa w Gaworzycach
  2. Szkoła Podstawowa w Chobieni
  3. Szkoła Podstawowa w Piławie Dolnej I
  4. Szkoła Podstawowa w Ostroszowicach
  5. Szkoła Podstawowa w Piławie Dolnej II
  6. Szkoła podstawowa nr 44 we Wrocławiu
  7. Szkoła Podstawowa w Kaczorowie
  8. Szkoła Podstawowa w Zastrużu

Podziękowania dla Wójta Gminy Dzierżoniów pana Marka Chmielewskiego za pomoc w organizacji wyjazdu na turniej, dla Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Piławie Dolnej za wsparcie finansowe oraz dla UKS "Olimp" w Piławie Dolnej za ufundowanie strojów dla uczestników projektu.

Krzysztof Twardak - opiekun drużyny

Unihokej - uczy, bawi, wychowujeUnihokej - uczy, bawi, wychowujeUnihokej - uczy, bawi, wychowujeUnihokej - uczy, bawi, wychowujeUnihokej - uczy, bawi, wychowujeUnihokej - uczy, bawi, wychowujeUnihokej - uczy, bawi, wychowujeUnihokej - uczy, bawi, wychowujeUnihokej - uczy, bawi, wychowujeUnihokej - uczy, bawi, wychowuje