2015-11-12

Nie bądźmy obojętni !

Okres zimowy i znaczne spadki temperatur stwarzają potencjalne zagrożenie dla życia i zdrowia osób bezdomnych, w podeszłym wieku i samotnych.

Zagrożenie utraty życia dotyczy w tym okresie także osób nietrzeźwych, przebywających na wolnym powietrzu bądź w pomieszczeniach opuszczonych i nieogrzewanych.

Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów apeluje o szczególną wrażliwość społeczeństwa na los ludzi, którzy nie radzą sobie z problemami życia dnia codziennego.

Informacje na temat takich osób można przekazywać do Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów pod numerami telefonu: 74832-56-60, 74832-56-63, 74832-56-64, a także policji nr tel.: 997, 112 lub w siedzibie najbliższej jednostki.

Każdy sygnał zostanie zbadany - wspólnie możemy zapobiec niepotrzebnym tragediom.