Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne

2015-11-10

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na spotkanie konsultacyjne dotyczące prezentacji projektu tworzonej Lokalnej Strategii Rozwoju w obszarze funkcjonowania Lokalnej Grupy Działania Ślężanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Termin spotkania: 15.11.2015 r. (niedziela), godz. 16:00 - 19:00. Miejsce spotkania: Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów z siedzibą w Mościsku, ul. Kolejowa 12b 58-116 Mościsko.

W związku z pracami nad nową Lokalną Strategią Rozwoju (LSR) dla LGD Ślężanie chcielibyśmy zaprosić Państwa do wspólnej konsultacji głównych założeń tego dokumentu, będących wynikiem pracy zespołu roboczego do tworzenia strategii. Zachęcamy do udziału zwłaszcza mieszkańców gmin należących do Lokalnej Grupy Działania "Ślężanie", tj. Dzierżoniów, Niemcza, Łagiewniki, Mietków, Marcinowice, Jordanów Śląski, Piława Górna i Sobótka.

W trakcie poprzednich konsultacji zebraliśmy Państwa uwagi i poddaliśmy je głębokiej analizie. Jej wyniki zostały uwzględnione podczas tworzenia LSR i przedstawione zostaną Państwu w trakcie spotkań.

Państwa głos w procesie konsultacji wspólnie wypracowanych założeń strategii jest dla nas niezwykle istotny i w związku z tym mają Państwo realny wpływ na to, w jakim kierunku będziemy podążać w kolejnym okresie programowania.

Mamy głęboką nadzieję na zaangażowanie z Państwa strony i pomoc przy tworzeniu nowej Lokalnej Strategii Rozwoju, aby była ona opracowana na miarę potrzeb i oczekiwań mieszkańców z terenu Lokalnej Grupy Działania Ślężanie.

Mają Państwo zupełną swobodę wyboru miejsca uczestnictwa w spotkaniach konsultacyjnych, można się poruszać po całym terenie Lokalnej Grupy Działania, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Aby wziąć udział w spotkaniach nie trzeba się zapisywać, należy tylko przyjść i czynnie uczestniczyć, podpisując listę obecności.

Wszystkie zebrane podczas spotkań informacje zostaną poddane wnikliwej analizie przez zespół roboczy tworzący Lokalną Strategię Rozwoju.

LICZYMY NA PAŃSTWA POMOC W ROZPOWSZECHNIANIU I ZBIERANIU INFORMACJI.

Informacje o terminach i miejscach pozostałych spotkań z mieszkańcami znajdziecie też Państwo na naszej stronie www.slezanie.eu

Opracowanie: Stowarzyszenie "Ślężanie - Lokalna Grupa Działania" Materiał współfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" poddziałania 19.1 "Wsparcie przygotowawcze" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

PROW