Strona główna

Wyjazdowe spotkanie kandydatów do Młodzieżowej Rady Gminy

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2015-10-29

Wyjazdowe spotkanie kandydatów do Młodzieżowej Rady Gminy

aktualności Gmina Dzierżoniów

W dniach 23-25 października uczestnicy projektu "Stąd jestem, tu mieszkam, tu chcę żyć" realizowanego przez Stowarzyszenie "Aktywuj Młodzież" z Mościska wzięli udział w wyjazdowym spotkaniu w miejscowości Kowalowa w gminie Mieroszów.

Kandydaci do Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów spotkali się tam z Marzeną Zdolską, koordynatorem Młodzieżowej Rady Miasta Bielawy. Podczas spotkania opowiedziała ona o zasadach funkcjonowania tego organu, jak również przedstawiła ciekawe pomysły realizowane przez już istniejące rady. Uczestnicy warsztatu podzielili się także nurtującymi ich problemami i wspólnie szukali ich rozwiązań.

Na wyjazdowym spotkaniu nie zabrakło również elementów integracji, takich jak paintball. Dzięki wspólnej zabawie uczestnicy projektu mogli odreagować nadmiar ciężkiej pracy, jaką niewątpliwie wykonali w trakcie warsztatów. Pozytywna rywalizacja nauczyła ich pracy w grupie, komunikacji oraz wytrwałości w dążeniu do celów. Najważniejsza jednak okazała się odpowiedzialność za pozostałych członków swojego teamu.

Bogatsi o wiedzę i świetnie zintegrowani młodzi ludzie są gotowi do dalszej pracy na rzecz naszej gminy.


Dolny Śląsk

Projekt "Stąd jestem. Tu mieszkam. Tu chcę żyć", którego koordynatorem jest stowarzyszenie "Aktywuj Młodzież" z Mościska realizowany jest w ramach zadania publicznego "Wsparcie dla rozwoju społeczeństwa obywatelskiego poprzez wzmocnienie postaw obywatelskich wśród młodzieży z terenu Dolnego Śląska". Wysokość przyznanej dotacji z budżetu Województwa Dolnośląskiego wynosi 11000zł.

Wyjazdowe spotkanie kandydatów do Młodzieżowej Rady GminyWyjazdowe spotkanie kandydatów do Młodzieżowej Rady GminyWyjazdowe spotkanie kandydatów do Młodzieżowej Rady GminyWyjazdowe spotkanie kandydatów do Młodzieżowej Rady GminyWyjazdowe spotkanie kandydatów do Młodzieżowej Rady Gminy
powrót do poprzedniej strony