Piława Dolna i Ostroszowice na podium

2015-10-22

Piława Dolna i Ostroszowice na podium

20 października 2015 r. w Imbramowicach z udziałem szkół z terenu gminy Dzierżoniów odbył się finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju. Stawką meczu był awans dwóch pierwszych drużyn do finału dolnośląskiego, który odbędzie się 27 października we Wrocławiu.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1. Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Imbramowicach,
  2. Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej,
  3. Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ostroszowicach,
  4. Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Kopernika w Dzierżoniowie,
  5. Szkoła Podstawowa im. A. Lindgren w Zastrużu.
Szkołę Podstawową im. M. Kopernika w Ostroszowicach reprezentowali: Kamila Gajda, Żaneta Działa, Sebastian Rut, Adrian Jaros, Natalia Skupska, Anna Radziewicz, Krystian Wojciechowski i Szymon Klepacki.

Z kolei w skład reprezentacji Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej weszli: Barbara Kasztelan, Zuzanna Żygadło, Magdalena Ślusarenko, Oliwia Fijak, Marcel Masłowski, Grzegorz Kilarski, Daniel Drozdek, Wiktor Chlipała oraz Mikołaj Stodolica.

Tym samym powiat dzierżoniowski na mistrzostwach Dolnego Śląska będzie reprezentowała drużyna z Piławy Dolnej.

Serdecznie gratulujemy!

Piława Dolna i Ostroszowice na podiumPiława Dolna i Ostroszowice na podium