Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i odpadów wielkogabarytowych na terenie gminy wiejskiej Dzierżoniów

2015-09-17

Związek Gmin ZGPD-7 informuje, że 1 października 2015 r. (czwartek) na terenie gminy wiejskiej Dzierżoniów prowadzona będzie bezpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i odpadów wielkogabarytowych.

Odbieramy: sprzęt RTV (telewizory, monitory, komputery, drukarki itp.), sprzęt AGD (np. lodówki, pralki, roboty kuchenne, żelazka itp.), meble (szafy, wersalki, krzesła itp.), dywany, wózki dziecięce, zabawki dużych rozmiarów. Odpady należy wystawić przed posesją, w miejscach widocznych i dostępnych dla firmy odbierającej, najpóźniej do godziny 8:00 w dniu zbiórki.

Zbiórką nie są objęte: odpady komunalne, gruz, odpady zielone.

Odpady odbiera: Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o., ul. Bielawska 15b, 58-200 Dzierzoniów, tel. 74 831 33 18