2015-08-03

Piłkarskie emocje w Uciechowie

Już po raz ósmy w Centrum Kulturalno-Sportowym w Uciechowie drużyny z gminy Dzierżoniów walczyły o zwycięstwo w "Nocnym Turnieju Piłki Nożnej". W sobotę 1 sierpnia rywalizowało ze sobą pięć zespołów.

Początkowo do udziału w turnieju zgłosiło się 6 drużyn. Rozgrywki miały przebiegać w systemie grupowym, jednak ze względu na wycofanie się drużyny z Piławy Dolnej, organizatorzy w porozumieniu z kierownikami zespołów podjęli decyzję o zmianie systemu na "każdy z każdym". Do walki stanęły drużyny: LKS Dobrocin, LKS Dąb Mościsko, LKS Błękitni Owiesno, LKS Roztocznik i LKS Koliber Uciechów.

Po zaciętej i pełnej emocji sportowej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna z Roztocznika. Drugie miejsce zajęli zawodnicy LKS Dobrocin, trzecie - LKS Koliber Uciechów, czwarte - LKS Błękitni Owiesno, a piąte - LKS Dąb Mościsko.

Atrakcyjne nagrody ufundowane przez gminę Dzierżoniów oraz puchary przekazane przez partnera imprezy - firmę FESTA SPORT wręczali: Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski oraz Piotr Stasieńko - przedstawiciel firmy. Nagrodę specjalną dla zwycięzców turnieju prywatnie ufundował wójt Marek Chmielewski.

Za wszelką pomoc w organizacji wydarzenia serdecznie dziękujemy społeczności lokalnej, a także sołtys Uciechowa Elżbiecie Filipek.

Piłkarskie emocje w UciechowiePiłkarskie emocje w UciechowiePiłkarskie emocje w UciechowiePiłkarskie emocje w Uciechowie