2015-06-09

Czysta uciecha to bohaterów cecha

Pod takim hasłem odbył się w niedzielę 07.06.2015r. w Uciechowie festyn z okazji Dnia Dziecka. Już przed godziną 16:00 na boisku Centrum Kulturalno-Sportowego pojawili się pierwsi mali goście z rodzinami.

Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał prezes stowarzyszenia "Uciechów Moja Wieś" Tomasz Włodek.

Przez cały czas trwania festynu dzieci nieodpłatnie bawiły się na dmuchanych zjeżdżalniach, zameczkach i na trampolinie. Odbyły się także konkursy z nagrodami.

Wszystkie dzieci skorzystały z darmowego grillowego poczęstunku, napoju i ciasteczek. Dopisała także pogoda.

Czysta uciecha  to bohaterów cechaCzysta uciecha  to bohaterów cechaCzysta uciecha  to bohaterów cechaCzysta uciecha  to bohaterów cechaCzysta uciecha  to bohaterów cecha