Zmiana organizacji ruchu na ul. Bielawskiej w Dzierżoniowie

2015-06-03

Zmiana organizacji ruchu na ul. Bielawskiej w Dzierżoniowie

Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych Urzędu Miasta w Dzierżoniowie zawiadamia, że w dniu 08.06.2015r. zostanie wprowadzona zmiana w dotychczasowej organizacji ruchu w związku z rozpoczęciem III etapu robót budowlanych związanych z przebudową ul. Bielawskiej w Dzierżoniowie.

Zamknięty zostanie odcinek prawego pasa jezdni ul. Bielawskiej (jadąc w kierunku Wrocławia) od skrzyżowania z ul. Ząbkowicką do ronda Żołnierzy Wyklętych. Ruch na tym odcinku w dwu kierunkach będzie odbywał się lewą jezdnią ul. Bielawskiej.

Na czas tej inwestycji dojazd do ul. Okrzei możliwy będzie od ul. Cichej, natomiast na parking na os. Perspektywa możliwy będzie wyłącznie od ul. Ząbkowickiej. Ruch komunikacji miejskiej będzie odbywał się na dotychczasowych zasadach.

Planowany okres funkcjonowania w/w organizacji ruchu potrwa do 15 lipca 2015r.