2015-06-03

Spotkanie dla przedsiębiorców

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło nabór wniosków na dofinansowanie badań przemysłowych i prac rozwojowych realizowanych przez mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane pozyskaniem środków na rozwój swojej firmy na spotkanie z drem Grzegorzem Krzosem, specjalistą ds. pozyskiwania funduszy unijnych. Opowie on o szczegółach konkursu oraz przybliży zasady pisania wniosków.

Spotkanie odbędzie się w środę 10 czerwca 2015r. Miejsce i godzina zostaną ustalone w najbliższych dniach, po zamknięciu listy uczestników.

Dodatkowe informacje na temat konkursu znajdują się pod linkiem: www.ncbir.pl/fundusze-europejskie/poir/konkursy/konkurs11112015/

Chęć udziału w spotkaniu można zgłaszać do poniedziałku 8 czerwca pod numerem tel.: 509 603 863 lub 74 832 56 74.