I miejsce gminy Dzierżoniów w Turnieju Gmin Ślężańskich!

2015-05-19

I miejsce gminy Dzierżoniów w Turnieju Gmin Ślężańskich!

W sobotę 16 maja w Borzygniewie odbył się Turniej Gmin Ślężańskich. Przedstawiciele gmin walczyli w siedmiu konkurencjach, takich jak rzut bańką po mietkowsku, bieganie z koromysłem czy slalom taczką z kartoflami.

Jury wybierało także najbardziej oryginalny strój kosiarza i dojarki oraz oceniało wykonanie tradycyjnych pieśni ludowych.

Rywalizacja była bardzo zacięta, a wszyscy uczestnicy walczyli z ogromnym poświęceniem. Zabawie towarzyszyło jednak wiele śmiechu i pozytywnych emocji.

W turnieju bezkonkurencyjna okazała się drużyna gminy Dzierżoniów! II miejsce zajęła gmina Mietków, III miejsce przypadło natomiast drużynie LGD Ślężanie.

I miejsce gminy Dzierżoniów w Turnieju Gmin Ślężańskich!I miejsce gminy Dzierżoniów w Turnieju Gmin Ślężańskich!I miejsce gminy Dzierżoniów w Turnieju Gmin Ślężańskich!I miejsce gminy Dzierżoniów w Turnieju Gmin Ślężańskich!I miejsce gminy Dzierżoniów w Turnieju Gmin Ślężańskich!I miejsce gminy Dzierżoniów w Turnieju Gmin Ślężańskich!I miejsce gminy Dzierżoniów w Turnieju Gmin Ślężańskich!I miejsce gminy Dzierżoniów w Turnieju Gmin Ślężańskich!