2015-05-14

Oferty pracy czekają - przyjdź na Targi Pracy

Zapraszamy wszystkie osoby bezrobotne i poszukujące pracy na XI Powiatowe Targi Pracy, które odbędą się 21 maja (czwartek) w Hali Sportowej II LO w Dzierżoniowie przy ul. Garncarskiej 1. Targi rozpoczną się o godz. 10:00 i potrwają do godz. 14:00.

Powiatowe Targi Pracy to najważniejsze wydarzenie rekrutacyjne w powiecie dzierżoniowskim. 34 wystawców przygotowało dla odwiedzających w sumie kilkaset ofert pracy. Nie może Cię tu zabraknąć!

Warto się do targów wcześniej przygotować i skonsultować swoje CV z doradcą PUP, bo na wielu stoiskach będą się od razu odbywać rekrutacje. W dniach 18-20 maja wszyscy zainteresowani będą mogli skonsultować swoje CV z doradcą zawodowym. Eksperci będą dyżurować w Klubie Pracy PUP w Bielawie (ul. Wolności 109, parter - pok. nr 4) oraz w Klubie Pracy w Dzierżoniowie (ul. Świdnicka 38, pokój nr 11) w godzinach od 12:00 do 15:00. Podpowiedzą, w jaki sposób powinniśmy popracować nad własną aplikacją, aby była w stu procentach skuteczna. Eksperci wskażą również, jakie błędy popełniliśmy w już stworzonym CV i doradzą, jak ich uniknąć.

Na te osoby, które nie będą mogły skorzystać ze wsparcia doradcy przed targami, będzie czekał Punkt Konsultacyjny na stoisku PUP podczas Targów Pracy 21 maja.

Zapraszamy!

Oferty pracy czekają - przyjdź na Targi PracyOferty pracy czekają - przyjdź na Targi PracyOferty pracy czekają - przyjdź na Targi Pracy