Siatkarski turniej o puchar Wójta Gminy Dzierżoniów

2015-04-30

Siatkarski turniej o puchar Wójta Gminy Dzierżoniów

23 kwietnia 2015 r. w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ostroszowicach odbył się VI Turniej Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów. W zawodach wzięły udział reprezentacje czterech szkół podstawowych z terenu naszej gminy.

W sportowej rywalizacji zwyciężyła Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ostroszowicach (skład: Laura Kowal, Bożena Ordon, Aleksandra Niemczyk, Kacper Piasek, Kacper Stawowczyk i Kamil Stawowczyk).

Drugie miejsce w turnieju zajęła Szkoła Podstawowa z Mościska (skład: Damian Gulanowski, Martyna Dąbrowska, Michał Lewandowski, Aleksander Wilk, Natalia Kaczwińska, Łukasz Krawczyk, Grzegorz Piętka, Justyna Juśko).

Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej (skład: Natalia Frygies, Antonina Olewińska, Justyna Podawca, Grzegorz Kilarski, Marcel Masłowski i Daniel Drozdek).

Czwarte miejsce przypadło Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie (skład: Izabela Loska, Wiktoria Karol, Dominik Kauza, Szymon Jedynak, Aleksandra Sajdak, Aleksandra Podkówka, Marcin Fijak i Rafał Bąkowski).

Zwycięska drużyna otrzymała z rąk wójta Marka Chmielewskiego puchar, a zawodnicy pamiątkowe medale.

Organizatorami zawodów były Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ostroszowicach oraz Gmina Dzierżoniów.