2015-04-28

Wyjątkowy konkurs na Dzień Matki

Zbliża się Dzień Matki. Zaproś swoją Mamę na wspaniałą kolację do restauracji! Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów z/s w Mościsku zaprasza do udziału w konkursie "Mamy czas...".

Regulamin:

1. Organizatorem Konkursu jest Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów z/s w Mościsku.
    Współorganizatorami są: Restauracja DORO, ul. Świdnicka 47, Dzierżoniów http://www.dororestauracja.pl
    Restauracja włoska BASILICO, os. Tęczowe 19c, Dzierżoniów https://www.facebook.com/RestauracjaBasilico
  2. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Dzierżoniów.
  3. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie do Organizatora - w terminie do 16 maja 2015r. - opisu wymarzonego dnia z mamą.

Praca powinna mieć formę kartki z pamiętnika, kartka A4 (do 1800 znaków). Pracę własnego autorstwa należy przesłać na adres: biblioteka.moscisko@wp.pl lub złożyć w dowolnej filii bibliotecznej:
    • Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów z/s w Mościsku, ul. Kolejowa 12b.
    • Filia nr 1 - Biblioteka Publiczno-Szkolna w Ostroszowicach, ul. Bielawska 63.
    • Filia nr 2 - Biblioteka Publiczna w Uciechowie, ul. Piastowska 1.
    • Filia nr 3 - Biblioteka Publiczno-Szkolna w Tuszynie, Tuszyn 47.
    • Filia nr 4 - Biblioteka Publiczno-Szkolna w Piławie Dolnej, ul. Główna 50.
    • Filia nr 5 - Biblioteka Publiczna w Owieśnie, Owiesno 88.
    • Filia nr 6 - Biblioteka Publiczna w Roztoczniku, Roztocznik 41a.
  4. Nadesłane prace powinny być opatrzone dopiskiem: Konkurs - "Mamay czas..." oraz zawierać imię, nazwisko, adres, nr telefonu kontaktowego lub e-mail uczestnika konkursu.
  5. Prace oceni powołane przez Organizatora Jury, które będzie brało pod uwagę następujące kryteria:
    • ujęcie tematu,
    • oryginalność pomysłu,
    • walory literackie,
    • poprawność stylistyczną oraz ortograficzną tekstu.
  6. Jury przyzna trzy nagrody. Będą to zaproszenia dla dwóch osób (dla dziecka i jego mamy) do restauracji.
  7. Wyniki konkursu oraz nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronie internetowej http://bibliotekamoscisko.pl
  8. Laureaci Konkursu zostaną mailowo lub telefonicznie powiadomieni o sposobie i terminie odbioru nagrody.
  9. Uczestnik Konkursu, przysyłając do Organizatora swoją pracę jednocześnie oświadcza, że jest ona wynikiem jego indywidualnej twórczości i posiada do niej pełne prawa.
  10. Przystępując do Konkursu uczestnik przenosi autorskie prawa do nadesłanych utworów na rzecz Organizatora Konkursu w zakresie niezbędnym do publikacji i/lub innego rozpowszechniania oraz opracowania w stopniu, jaki Organizator uzna za stosowny dla prawidłowej realizacji założeń Konkursu.
  11. Przesyłając pracę na konkurs uczestnik akceptuje jego regulamin i wyraża zgodę na podanie do publicznej wiadomości swojego imienia i nazwiska.
  12. Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod numerem tel.: 74 83 03 142

Wyjątkowy konkurs na Dzień Matki