2015-03-31

Teatrzyk kukiełkowy w Ostroszowicach

Premiera teatrzyku kukiełkowego Modry Motylek, która odbyła się 26 marca w bibliotece w Ostroszowicach zachwyciła małych widzów. Czerwony Kapturek według Jana Brzechwy to klasyka doskonale znana i lubiana przez najmłodszych.

Spektakl bardzo przypadł widzom do gustu. Mocne przeżycia związane z groźnym wilkiem oraz radość ze szczęśliwego zakończenia utworu wyzwoliły u dzieci wiele pozytywnych emocji.

Wspaniale było patrzeć na ich uśmiechnięte buzie - zarówno w trakcie spektaklu, jak i po jego zakończeniu. Zabawa kukiełkami, odgrywanie ról ulubionych bohaterów bajki oraz poznanie aktorów grających za kurtyną okazało się fantastycznym przeżyciem.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Doroty Kucharskiej za wypożyczenie kukiełek z Biblioteki Powiatowej w Dzierżoniowie. Z kolei Bożenie Nowak oraz Alicji Najwer dziękujemy za brawurowe odegranie ról, a Ewie Klaus i wspaniałym widzom za nieustanną inspirację do kreatywnego działania.

opr. Biblioteka Publiczno-Szkolna w Ostroszowicach

Teatrzyk kukiełkowy w OstroszowicachTeatrzyk kukiełkowy w OstroszowicachTeatrzyk kukiełkowy w OstroszowicachTeatrzyk kukiełkowy w Ostroszowicach